بازی اول استقلال با الاهلی مهم است، الدحیل اصلی ترین حریف آبی ها

به گزارش وبلاگ مگنار، مهدی پاشازاده در تبادل نظر با خبرنگاران در مورد حضور تیم استقلال در لیگ قهرمانان آسیا گفت: در مرحله گروهی رقابت ها، هر 3 تیم هم گروه آبیها مدعی صعود هستند و برای همین به این گروه نام گروه مرگ گذاشتند. اما در چنین تورنمنت هایی همواره بازی های اول بسیار مهم و مشخص کننده است. برای همین ملاقات نخست استقلال و الهلال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

بازی اول استقلال با الاهلی مهم است، الدحیل اصلی ترین حریف آبی ها

کاپیتان پیشین آبی پوشان تاکید نمود: البته این گفته من به این منظور نیست که الهلال قوی ترین تیم گروه است. از نظر من الدحیل می تواند رقیب اصلی استقلال برای سرگروهی در این مسابقات باشد. ضمن اینکه تیم های عراقی و به خصوص همین الشرطه، همواره مثل یک گربه سیاه مقابل برای نماینده کشورمان بوده اند.

پاشازاده توضیح داد: استقلال به لحاظ داشتن مهره های کلیدی و کارساز چیزی از رقبای خود کم ندارد. در این تیم هم بازیکنانی حضور دارند که در زمره بهترین های آسیا هستند و حتی می توانند ستاره این مسابقات باشند.

وی اضافه نمود: خط حمله استقلال از 3 بازیکن بسیار توانمند بهره می برد که هر کدام از آنها می توانند سرنوشت یک بازی عظیم را تغییر دهند. خوشبختانه هر 3 مهاجم استقلال سابقه گل زدن در لیگ قهرمانان آسیا را دارند و از این نظر مسئله ای نیست.

پیشکسوت آبی پوشان خاطرنشان ساخت: الاهلی به لحاظ فنی و روحی شرایط خوبی ندارد و این بهترین فرصت برای بچه های ماست که گام اول را محکم بردارند. البته نباید این تیم عربستانی را به دلیل نتایج بدی که در لیگ کشورش گرفته در آسیا دست کم گرفت، اما باید از این فرصت بهره کافی را برد.

مدافع پیشین آبی پوشان توضیح داد: از آنجایی که الدحیل تیمی بسیار پر مهره است که در اوج قدرت و آمادگی اش قرار گرفته است و الشرطه هم همواره قابلیت ایجاد دردسر برای استقلال را دارد، شاید اغراق نباشد اگر الاهلی را ساده ترین رقیب آبی پوشان در این گروه دانست و برای همین است که می گویم بچه های ما باید از این فرصت نهایت بهره را ببرند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازی اول استقلال با الاهلی مهم است، الدحیل اصلی ترین حریف آبی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی اول استقلال با الاهلی مهم است، الدحیل اصلی ترین حریف آبی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید