به روزرسانی برنامه های Fitbit Sense و Versa 3 در اپل واچ

به گزارش وبلاگ مگنار، شرکت اپل پس از مدت ها در یک بروزرسانی تازه به اپل واچ خود قابلیت های تازه ای افزود.

به روزرسانی برنامه های Fitbit Sense و Versa 3 در اپل واچ

به گزارش خبرنگار ، به نقل از فون آرنا، برنامه Fitbit همواره در پی ارائه ویژگی های تازه به دستگاه های پوشیدنی خود است، اما متأسفانه، این اتفاق زیاد نمی افتد. خوشبختانه یکی از این به روزرسانی های نادر برای کاربران Fitbit Sense و Versa 3 به تازگی رخ داده است. به روزرسانی تازه FitbitOS حداقل دو ویژگی تازه را اضافه می نماید، سطح SpO2 و پاسخ های شنیدنی Google، و بعلاوه بعضی از پیشرفت هایی که از قبل در دسترس بودند.

در ابتدا، به لطف آخرین به روزرسانی، کاربران Fitbit Sense و Versa 3 می توانند سطح اکسیژن موجود در خون خود را از مکان های دیگر ردیابی نمایند. به غیر از صفحه ساعت SpO2 و در داشبورد Health Metrics در برنامه Fitbit، کاربران اکنون می توانند میانگین شبانه و فرایند هفته گذشته خود را در اپل واچ خود مشاهده نمایند.

علاوه بر این، کاربران Versa 3 اکنون اعلان های کم و زیاد شدن ضربان قلب را دریافت می نمایند، زیرا دستگاه پوشیدنی دارای ردیابی ضربان قلب به طور مداوم 24/7 است. هنگامی که Versa 3 هر چیز غیرمعمولی را تشخیص داد، یک اعلان ارسال می نماید تا بتوانید در برنامه Fitbit یک نظرسنجی انجام دهید تا به شما یاری کند بهتر بفهمید چه خبر است.

یکی دیگر از موارد مهم تازهی که در به روزرسانی اضافه شده است، پاسخ های صوتی Google است. به اسم مثال، اگر بخواهید زنگ ساعت را تنظیم کنید، Google با انجام شد پاسخ می دهد زنگ ساعت شما برای فردا ساعت 7 صبح تنظیم شده است. اگر از Google نحوه خوابیدن خود را بپرسید، می توانید پاسخ هایی مانند از دیروز، در کل 8 ساعت و 15 دقیقه خوابیده اید را دریافت کنید. اگر نمی خواهید سخنان Google را بشنوید، گزینه پاسخ صوتی را می توان غیرفعال کرد.

آخرین به روزرسانی تازه FitbitOS اصطلاحاً ساعت تعویض چهره را معرفی می نماید که به کاربران امکان می دهد تا چهره ساعت را از روز به شب از سالن ورزشی به محل کار و ... تغییر دهند. کافیست صفحه ساعت را برای چند ثانیه فشار دهید و نگه دارید تا برنامه Clocks باز گردد و قادر خواهید بود صفحه ساعت مورد علاقه خود را برای نمایش انتخاب کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "به روزرسانی برنامه های Fitbit Sense و Versa 3 در اپل واچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به روزرسانی برنامه های Fitbit Sense و Versa 3 در اپل واچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید