خبرنگاران آیین بهره برداری از طرح های ملی مدیریت شهری در سراسر کشور شروع شد

به گزارش وبلاگ مگنار، تهران- خبرنگاران- آیین بهره برداری از 99 پروژه حمل و نقل و عمران شهری شهرداری های سراسر کشور با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهوری شروع شد.

خبرنگاران آیین بهره برداری از طرح های ملی مدیریت شهری در سراسر کشور شروع شد

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار سیاسی وبلاگ مگنار، سی و هفتمین مراسم افتتاح جهش تولید به پروژه های حمل و نقل و عمران شهری در سراسر کشور اختصاص دارد.

ایستگاه های مترو برج میلاد و امیرکبیر تهران همچنین از پایانه زیرسطحی مجدد و طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری مشهد مقدس از پروژه هایی است که امروز با حضور ویدئوکنفرانس رییس جمهوری بهره برداری از آن شروع می گردد.

در مراسم امروز همچنین بهره برداری از 50 واگن متروی تولیدی در ابهر برای خطوط مترو تبریز، اصفهان و شیراز و و راه اندازی ایستگاه های 9، 16، 17 و 18 مترو تبریز شروع شد.علاوه بر این پروژه ها، امروز همچنین از نیروگاه 200 تنی زباله سوز نوشهر بهره برداری می گردد.

ساخت نیروگاه زباله سوز نوشهر به عنوان نخستین نیروگاه شمال کشور با هدف تولید 200 تن زباله تولیدی شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت و تولید حدود سه مگاوات برق در ساعت در سال 1390 در زمینی به مساحت حدود 2 هکتار در منطقه پلنگ چال نوشهر شروع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران آیین بهره برداری از طرح های ملی مدیریت شهری در سراسر کشور شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آیین بهره برداری از طرح های ملی مدیریت شهری در سراسر کشور شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید