خبرنگاران واکنش زیدان به بدبیاری تازه هازارد

به گزارش وبلاگ مگنار، تهران- خبرنگاران- ادن هازارد پس از آغاز فصل جدید با مصدومیت ماهیچه و البته پشت سر گذاشتن فصل گذشته با مصدومیت شدید از ناحیه قوزک پا، در این فصل تنها سه بار به میدان رفته و حالا نیز پس از ابتلا به کرونا، باردیگر باید مدتی را دور از میادین سپری کند؛ سرمربی کهکشانی ها نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد.

خبرنگاران واکنش زیدان به بدبیاری تازه هازارد

زین الدین زیدان سرمربی رئال می گوید که مثبت شدن تست کرونای هازارد در برهه ای سخت و درست زمانی که مرد بلژیکی به مرز آمادگی رسیده، برای این بازیکن رقم خورده است اما در ادامه اضافه نمود که ستاره اسبق چلسی روحیه بالایی دارد.

هازارد در نخستین بازی خود در لالیگا برابر هوئسکا یک گل فوق العاده به ثمر رساند و قرار بود در ملاقات برابر والنسیا به میدان برود اما او و کاسمیرو هافبک برزیلی رئال هر دو به دلیل ابتلا به کرونا از اردوی رئالی ها کنار رفته اند.

زیدان در این باره گفت: برای هازارد شرایط بسیار سختی است اما او بازیکن قدرتمندی است و به دلیل تمام مصدومیت هایی که به تازگی با آنها روبرو بوده، در شرایط حساسی به سر می برد. با این حال، او روحیه خوبی دارد و این مهم ترین موضوع است.

ادر میلیتائو مدافع رئال نیز به تازگی به کرونا مبتلا شده و زیدان در مجموع 6 بازیکن را به دلیل مصدومیت و بیماری در اختیار ندارد.

با این وجود مرد فرانسوی سعی دارد تا به نیمه پر لیوان بنگرد اما در عین حال اذعان دارد که تست های مثبت کرونا آماده سازی های تیم تحت هدایتش را برای سفر به مستایا مختل نموده است؛ مستایا جایی است که رئالی ها از 6 سفر خود به آنجا تنها یک پیروزی کسب نموده اند.

زیدان رد ادامه گفت: حال آنها (کاسمیرو و هازارد) خوب است هرچند آنها بی شک از اتفاقی که اتفاق افتاده شاد نیستند اما از نظر احساسی و فیزیکی شرایط مساعدی دارند. برای آنها پیامی فرستاده ام و در موقعیتی دیگر با آنان صحبت خواهم کرد.

وی تاکید نمود: این اتفاق ممکن است همواره رخ دهد و حتی می توانست بدتر از این باشد. در حال حاضر، بسیاری از مردم شرایط بدتری را سپری می نمایند اما این اتفاق کمی ناهماهنگی ایجاد کرد و تمرین امروز ما در مقایسه با یک روز عادی، مراتب فرق می کرد. تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که شرایط را بپذیریم و مثل یک تیم رو به جلو حرکت دهیم زیرا در کنار هم قوی تر هستیم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران واکنش زیدان به بدبیاری تازه هازارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران واکنش زیدان به بدبیاری تازه هازارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید