فدراسیون کشتی دوپینگ برخی کشتی گیران را تأیید کرد

به گزارش وبلاگ مگنار، چندی پیش خبری در برخی از رسانه ها منتشر شد که حکایت از تست مثبت تعدادی از کشتی گیران داشت. به همین دلیل محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی در مصاحبه با خبرنگاران و در واکنش به این موضوع آن را تأیید و اظهار کرد: این تست ها با درخواست فدراسیون کشتی در انتخابی تیم ملی و لیگ برتر آزاد و فرنگی انجام شد. بدین ترتیب مأموران ستاد ملی مبارزه با دوپینگ در سالن حضور پیدا کرده و از تعدادی کشتی گیر تست گرفتند که نمونه چند نفر از آنها مثبت شد.

فدراسیون کشتی دوپینگ برخی کشتی گیران را تأیید کرد

به گفته امامی کشتی گیران مذکور هنوز فرصت دفاع دارند و طبق روال پس از طی شدن مراحل به صورت قانونی رأی صادر می شود و همه در جریان آن قرار خواهند گرفت.

فدراسیون کشتی در چند ماه گذشته با همکاری فدراسیون پزشکی ورزشی و ستاد مبارزه با دوپینگ ایران (نادو) نسبت به انجام آزمایش دوپینگ در مسابقات خود اقدام کرده و بر اساس این نتایج ضمن معرفی کشتی گیران خاطی، پفراینده آنها را به مراجع مربوطه برای برخورد انضباطی ارسال خواهد کرد.

بر این اساس فدراسیون کشتی با توجه به عزم جدی که در مقابله با معضل دوپینگ دارد در تمامی مسابقات (قهرمانی کشور، انتخابی، لیگ و بین المللی) نیز به فرایند انجام این آزمایشات ادامه خواهد داد، تا بتواند پیشگیری های لازم را در این زمینه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فدراسیون کشتی دوپینگ برخی کشتی گیران را تأیید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون کشتی دوپینگ برخی کشتی گیران را تأیید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید