آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه شهرک صنعتی بیلو مریوان

به گزارش وبلاگ مگنار، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان گفت: عملیات اجرایی احداث تصفیه خانه شهرک صنعتی بیلو واقع در مریوان شروع شد.

آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه شهرک صنعتی بیلو مریوان

به گزارش خبرنگار از،احمد خسروی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان گفت: این پروژه بعد از اخذ تاییدیه های لازم در سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به اسم یکی از طرح های عمرانی اولویت دار در سطح کشور و استان قرار داده شد.

او با اشاره به اینکه در 2 سال اخیر پیگیر اصلاحیه های فنی مربوط به این پروژه در شهرک صنعتی بیلو بودیم، اضافه کرد: با توجه به نیمه فعال بودن واحد های تولیدی مستقر در این شهرک و اصلاحیه های متعدد فنی، کسب اطلاعات لازم در ارتباط با دبی واقعی خروجی فاضلاب های صنعتی زمان بر بود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان با بیان اینکه این پروژه با اعتبار 89 میلیارد ریال به پیمانکار واگذار شده است، گفت: امیدواریم فرایند کار به شکلی پیش برود که در سریع ترین زمان ممکن پروژه به مرحله بهره برداری برسد.

خسروی گفت: شهرک صنعتی بیلو با مساحت 30 هکتار دارای 59 قرارداد با سرمایه گذاران است که تا به امروز 6 واحد تولیدی در آن به مرحله بهره برداری رسیده اند.

او ادامه داد: واحد های موجود در این شهرک صنعتی به ترتیب در بخش های شیمیایی، فلزی، سلولزی و غذایی فعالیت دارند.

اواخر سال 1379 مصوبه احداث شهرک صنعتی بیلو در مریوان به تصویب می رسد که به علت مسائل زیست محیطی تا اسفند 1394 اجرایی نمی گردد که با پیگیری های استاندار وقت و جمع دیگری از مسوولان استان مجوز ایجاد این شهرک صادر می گردد و واگذاری اراضی آن هم از اسفند سال 1394 شروع شده است.

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه شهرک صنعتی بیلو مریوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه شهرک صنعتی بیلو مریوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید