نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم تحصیلی دانشگاه هرمزگان هنوز معین نیست

به گزارش وبلاگ مگنار، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه هرمزگان گفت: هنوز در مورد نحوه برگزاری امتحانات خاتمه ترم تحصیلی دانشجویان دانشگاه هرمزگان تصمیم نگرفتیم و در حال رایزنی هستیم.

نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم تحصیلی دانشگاه هرمزگان هنوز معین نیست

محمدرضا سمتی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه هرمزگان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه وبلاگ مگنار، در مورد شیوه برگزاری امتحانات انتها ترم تحصیلی دانشجویان گفت: این موضوع مطابق شیوه نامه وزارت علوم در شورای آموزشی دانشگاه هرمزگان مطرح شده و در حال بررسی است.

سمتی اضافه کرد: هنوز در مورد نحوه برگزاری امتحانات انتها ترم تحصیلی دانشجویان دانشگاه هرمزگان تصمیم گیری نکردیم و در حال رایزنی هستیم، اما ترجیح این است که این امتحانات به شیوه حضوری برگزار شوند. هر چند که اجرای این تصمیم بستگی به نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا دارد چرا که تجمع بیش از چند نفر در یک مکان، در حال حاضر ممنوع است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه هرمزگان ابراز کرد: دانشگاه هرمزگان از زیرساخت های لازم برای برگزاری امتحانات انتها ترم به صورت غیرحضوری برخوردار است، اما آنچه مهم است، سلامت امتحانات و مسئله امنیت آن است. به همین دلیل ترجیح ما برگزاری به شیوع حضوری است، اما تصمیم قطعی با شورای آموزشی دانشگاه است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم تحصیلی دانشگاه هرمزگان هنوز معین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم تحصیلی دانشگاه هرمزگان هنوز معین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید