نصیری: قانونی برداشته نشده که قانون جدیدی وضع شود، پویندگان فجر شیراز مشکل مالی داشت

به گزارش وبلاگ مگنار، مسئول کمیته مسابقات بانوان سازمان لیگ فوتسال گفت: برای شرکت یا عدم شرکت تیمی در مسابقات قانونی برداشته نشده و قانون جدیدی هم وضع نشده است.

نصیری: قانونی برداشته نشده که قانون جدیدی وضع شود، پویندگان فجر شیراز مشکل مالی داشت

شهرزاد نصیری پس از اعتراض تیم فوتسال سایپا به دلیل انصراف تیم پویندگان فجر شیراز در هفته ششم لیگ برتر فوتسال بانوان و تغییر قانون مقابله با این تیم ها به خبرنگار ورزشی وبلاگ مگنار گفت: قانون را برنداشته اند و اصلا چنین قانونی وجود نداشته که هر گاه تیمی از رقابت با تیم دیگری انصراف داد باید به جدول لیگ دسته پائین تر سقوط کند.

وی اضافه کرد: قانون برای برگزاری مسابقات آقایان و بانوان این است که اگر تیمی در یک بازی حاضر نشود، آن تیم به کمیته انضباطی فراخوانده شده و نتیجه 3 بر صفر اعلام می شود و اگر از بازی دوم هم انصراف دهد از جدول مسابقات حذف می شود. پس قانونی برداشته نشده که قانون جدیدی گذاشته شود.

مسئول کمیته مسابقات بانوان سازمان لیگ فوتسال درباره اتفاقی که برای تیم سایپا افتاد و پویندگان فجر شیراز مقابل این تیم حاضر نشد، گفت: باتوجه به اینکه هفته نخست شهروند ساری برابر سایپا بازی نکرده و در هفته ششم تیم پویندگان فجر شیراز از مصاف برابر این تیم انصراف داده و دو تیم مختلف برابر این تیم مسابقه ندادند شرایط برای سایپا سخت شده و اعتراض داشتند.

وی به مشکل مالی تیم پویندگان فجر شیراز اشاره و گفت: سالیان قبل هم به تیم ها اعلام می کردیم که حتما مسابقه بدهند، اما حضور یا عدم حضورشان بستگی به شرایط تیم دارد و شرایط پویندگان فجر شیراز هم اینگونه بوده که مشکل مالی داشته و با ارسال نامه کتبی اعلام کرده نمی تواند در مسابقه حاضر شود.

نصیری همچنین درخصوص اعتراض تیم رهیاب تهران به داوری مسابقه گفت: متاسفانه اعتراض زیادی در بحث داوری مسابقه رهیاب تهران و پویندگان فجر شیراز وجود داشت، اما متولی داوری کمیته داوران است و باید درباره این موضوع تصمیم گیری کنند. از طرفی تیم ها برای شرکت در لیگ هزینه می کنند و توقع دارند از لحاظ داوری آرامش داشته باشند که کمیته داوران در این باره تصمیم گیری می کند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی وبلاگ مگنار بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نصیری: قانونی برداشته نشده که قانون جدیدی وضع شود، پویندگان فجر شیراز مشکل مالی داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصیری: قانونی برداشته نشده که قانون جدیدی وضع شود، پویندگان فجر شیراز مشکل مالی داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید