پلیس: تولید پراید متوقف می شود

به گزارش وبلاگ مگنار، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا بیان نمود که برابر تعهدات طرف خودروساز، تولید پراید به نیمه دوم سال 99 نخواهد رسید.

پلیس: تولید پراید متوقف می شود

سردار سید کمال هادیانفر در گفت وگو با ایسنا، درباره خاتمه خط تولید پراید و پژو که بنا بود در سال 99 متوقف شود، گفت: با تلاش هایی که صورت گرفت و با تحلیل صحیحی که ما از تصادفات داشتیم، همچنین در جلسات مختلف با معاون اول رییس جمهور، وزیر صنعت و معدن، مدیران سایپا و ایران خودرو و دیگر مسئولان تصمیمات خوبی در این زمینه اتخاذ شد.

وی ادامه داد: در مورد خودروی پراید، در حال حاضر دو مدل آن دیگر تولید نشده و خط تولیدش متوقف شده است. یک مدل که سال قبل خارج شد و یک مدل هم همین دو هفته قبل آخرین تولیدش انجام و رسانه ای هم شد.

رییس پلیس راهور ناجا اضافه نمود: تنها پراید 132 مانده که طبق گفته مدیران شرکت، تعدادی تعهد از گذشته دارد که به زودی آنها را تحویل داده و به ما تعهد کردند تا قبل از خاتمه نیمه اول سال و آخر مرداد ماه خط تولید آن را هم جمع کنند. به این ترتیب دیگر در نیمه دوم سال خط تولید پراید را نخواهیم داشت.

هادیانفر اضافه نمود: در مورد سواری پژو 405 هم جلسه ای با مدیران ایران خودرو داشتیم، آنها هم تعهداتی داشتند اما گفتند که به زودی این خودرو را هم از رده خارج خواهند کرد.

وی شرح داد: همچنین در جلسه ای با حضور وزیر صمت و فرمانده ناجا بنده تاکید کردم که خودروسازان باید خودروهای مناسبی با ایمنی بالا برای جایگزینی پراید پیش بینی کنند که اعلام شد این موارد در دستور کار واقع شده است و حتی ایران خودرو، خودروی جایگزین را هم مشخص کرده است.

منبع: فرارو

به "پلیس: تولید پراید متوقف می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلیس: تولید پراید متوقف می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید