توضیحات باشگاه استقلال درباره مطالبات پادوانی

به گزارش وبلاگ مگنار، معاون بین الملل باشگاه استقلال اعلام نمود که این باشگاه قصد پرداخت مطالبات لئوناردو پادوانی را داشته اما این بازیکن قصد اعتراض به حکم را دارد.

توضیحات باشگاه استقلال درباره مطالبات پادوانی

به گزارش وبلاگ مگنار، کاظم قیم، معاون بین الملل باشگاه استقلال در گفت وگو با رسانه رسمی این باشگاه در مورد اظهارات اخیر پادوانی مبنی بر اینکه باشگاه استقلال به فکر او نیست، گفت: نمی دانم که چرا پادوانی این صحبت را نموده است. یکی از اولویت های باشگاه استقلال پرداخت مطالبات پادوانی بود و این موضوع را آقای سعادتمند از همان ابتدا روی آن تاکید داشتند حتی قبل از اینکه حکم فیفا در مورد پادوانی صادر گردد.

وی اضافه نمود: در هرحال همانطور که در جریان هستید، قرار بود 100 هزار دلار به این بازیکن از محل مطالبات فیفا پرداخت کنیم. در این هنگام حکم فیفا پادوانی هم صادر شد که همان 100 هزار دلار را تأیید می کرد. در ادامه وکیل پادوانی به باشگاه گفت که به این حکم اعتراض دارد و به همین دلیل مسئله را در CAS مطرح می نماید.

معاون بین الملل باشگاه استقلال گفت: در این میان و با نظر آقای سعادتمند، ما برای اینکه حسن نیت خود را نشان دهیم، به پادوانی گفتیم که اگر مایل است، 100 هزار دلار را دریافت کند و در کنار آن، او و وکیلش مسئله را در CAS هم دنبال نمایند. بعد از این درخواست، بعد از یک هفته پادوانی شماره حسابش را به ما گفت و گفت که اگر می خواهید پول را بدهید، ایرادی ندارد ولی ما به حکم فیفا اعتراض می کنیم. در ادامه ما با فیفا مکاتباتی داشتیم و قرار شد پادوانی تاییدیه نهایی را بدهد تا جهت پرداخت پولش اقدام کنیم، اما او به ما گفت من نامه مربوط به فیفا را تایید نمی کنم، چون می خواهم در CAS موضوع را دنبال کنم.

قیم گفت: ما به او گفتیم که می دانیم در CAS کار را دنبال می کنی، اما با توجه به شرایطی که داری و نشان دادن حسن نیت مان، می خواهیم این پول را به تو پرداخت کنیم. با این حال او نامه مربوطه (تأییدیه شماره حساب به فیفا) را در نهایت تأیید نکرد تا پرداخت به او تا به امروز صورت نگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "توضیحات باشگاه استقلال درباره مطالبات پادوانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات باشگاه استقلال درباره مطالبات پادوانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید